K O S O V A L I O N L I N E

Yükleniyor

Sayfa İçeriği

Instagram Hesabım Telif Yüzünden Kapatıldı

Son zamanlarda “Telif ile kapatılan instagram hesabı nasıl açılır ?  Instagram hesabım telif yüzünden kapatıldı nasıl açabilirim?” gibi aramalar popüler oldu. Özellikle butik veya ayakkabı mağazaları bu durumdan bir hayli şikayetçi… Şimdi gelelim instagram hesabınızı tekrar nasıl aktif hale getirebileceğinize… Bir çoğunuz instagram destek formlarında çözüm aradınız, bir çok form gönderdiğiniz halde hesabınızın hala aktif hale gelmediğini gördünüz, bu konuda biz sizlere hizmet veriyoruz. Sizleri formlarla uğraştırmadan bizlere kullanıcı adınızı ileterek hesabınızın tekrar aktif hale gelmesini sağlıyoruz. Instagram hesabınız telif yüzünden kapatıldıysa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Etiketler: instagram telif ile kapanan hesabı açma, telif yüzünden hesabım kapatıldı, telif ile kapanan hesabı açma

Instagram Hesabım İhlal Sebebi ile Kapatıldı

Instagram hesabım ihlal sebebiyle kapatıldı nasıl açabilirim ? Biliyoruz instagram destek hattına yazdınız ve instagram formlarında destek aradınız, hatta elinize kimliğinizi alıp fotoğraf çekip instagram destek ekibine gönderdiniz, ama onlar size dönüş bile sağlamadı. Bu konuda Kosovalı Online yanınızda! Instagram’da ihlal ile kapatılan hesabınızı biz açıyoruz, hemde sadece kullanıcı adı vermeniz yeterli, kapanan hesabınızı açtırmak için bizimle iletişime geçin.

 

Etiketler : instagram kapanan hesabı açma, ihlal ile kapanan hesabı açma, ihlal sebebiyle hesabım kapatıldı, instagram kapanan hesabı açma

Sizi Taklit eden Bir Hesabı Kapatmak mı istiyorsunuz?

Instagram hesap kapatma işlemi nasıl yapılır? Bir çoğunuzun hesabı taklit ediliyor, adınıza veya markanızın adına açılmış sahte bir çok hesap var, bu hesapları kapatmak mümkün mü? Elbette mümkün, adınıza açılmış, kapanmasını istediğiniz instagram hesaplarının sadece kullanıcı adını vermeniz yeterli. Hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Etiketler : instagram hesap kapatma, taklit ile hesap kapatma, şikayet ile hesap kapatma, instagram hesabı nasıl kapatılır?